Horoskop na další týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáře čeká důležitý úkol, Ryby prožijí zásadní změnu

Horoskop na další týden (nejen) pro diabetiky: Vodnáře čeká důležitý úkol, Ryby prožijí zásadní změnu
Léto ještě neřeklo své poslední slovo! Co si pro vás připravily hvězdy? Zdroj: Freepik

Podívejte se na to, co si pro vás hvězdy připravily pár dní před koncem prázdnin! Dosáhnete konečně svých snů? Povede se vám přesvědčit druhé k záměru, ve kterém vám dlouho nevěřili? Nebo snad změníte svůj život od základu? Horoskop na příští týden vám to prozradí!

Beran (21. 3. – 19. 4.)

Příští týden pro vás bude plný nových začátků. Buďte otevření novým příležitostem a nebojte se riskovat. Vaše odhodlání vás dovede k úspěchu – a dokonce by tu pro vás mohla být nová láska.

Býk (20. 4. – 20. 5.)

Zaměřte se na své vztahy, tomu už se nevyhnete. Je čas projevit lásku a péči svým blízkým. Udělejte si také čas na relaxaci sami pro sebe. Pokud budete v pohodě vy, ukáže se to ve všech oblastech kolem vás.

Blíženci (21. 5. – 20. 6.)

Vaše komunikační schopnosti budou v příštím týdnu na vrcholu. Využijte je k tomu, abyste si konečně sepsali váš životní plán, cíle a sny. Teď je správný čas, abyste na nich začali pracovat. Buďte však opatrní, abyste neztratili důležité detaily z dohledu.

Rak (21. 6. – 22. 7.)

Příští týden se soustřeďte na své zdraví a pohodu. Udělejte si čas na relaxaci a vyhněte se stresu. V práci jste v poslední době procházeli náročným obdobím, a tak je na čase vrátit svou pozornost k duši, nitru a myšlenkám. Budete překvapení, co všechno vyjde najevo.

Dejte si fenykl: V salátu nebo jako koření prospěje vaší glykémii i imunitě

Fenykl, ať už jako hlíza, nebo ve formě semen používaných jako koření, je oblíbený ve fytoterapii. Představuje nedílnou součást evropského i ...

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaše kreativní energie bude v příštím týdnu opravdu silná. Využijte ji k realizaci projektů, které vás naplňují. Nebojte se vést velký tým, máte všechny předpoklady. Už brzy ukážete, že se ve vás mnoho lidí mýlilo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Příští týden se zaměřte na organizaci a řád. Vyčistěte své pracovní prostředí, ukliďte si doma a udělejte si přesný plán, jak dosáhnout svých cílů. Bude to chtít zejména finanční úvahu. Vaše pečlivost vám bude nyní velmi prospěšná.

Váhy (23. 9. – 22. 10.)

V příštím týdnu se bude jednat o rovnováhu mezi prací a osobním životem. Najděte harmonii mezi svými povinnostmi a časem pro sebe. Snažte se také vyhnout konfliktům.

Štír (23. 10. – 21. 11.)

Příští týden bude pro vás dobou transformace. Zkuste se podívat do nitra sebe sama a pracovat na osobním růstu. Už dlouho jste se sami sebe nezeptali, co vám říká vaše intuice – ta vám ukáže správnou cestu.

Dia dezerty z tvarohu vypadají lákavě a můžete si je dopřát bez výčitek

Při letošní zahraniční dovolené jsem se až podivila, kolik se během večeře (řešené formou bohatých švédských stolů) postupně v hotelové ...

Střelec (22. 11. – 21. 12.)

Vaše dobrodružná povaha se v příštím týdnu projeví. Hledejte nové zážitky a zkuste něco, na co jste doposud neměli ani pomyšlení. Buďte však opatrní, abyste nepodcenili důležité detaily. Někde se bude potajmu skrývat nebezpečí.

Kozoroh (22. 12. – 19. 1.)

Příští týden se soustřeďte na své profesní cíle. Už dlouho toužíte stoupat po kariérním žebříčku, stále se však zdálo, že vám něco brání. To by se mělo brzy změnit. Velkou oporou vám bude partner, který ani nepochybuje o tom, že jste dostatečně dobří. Vaše trpělivost bude však nyní klíčová.

Vodnář (20. 1. – 18. 2.)

Dokončete vše, co jste začali. Máte tolik rozdělaných věcí, plnou hlavu povinností… Jak tohle chcete zvládnout? Kdo vám v tom může pomoci? Dostatečně spěte a občas si zajděte zacvičit. Pohyb bude pro vás naprosto klíčový.

Ryby (19. 2. – 20. 3.)

Příští týden bude pro vás časem intenzivních emocí a duchovního růstu. Věnujte se meditaci nebo relaxačním aktivitám. Buďte pozorní k signálům, které vám posílá vaše intuice. Nemůžete se splést.

4711

Diskuze k článku