Horoskop na červen (nejen) pro diabetiky: Změny se nevyhnou nikomu. Počáteční nepříjemnosti však mohou proces zpomalit

Horoskop na červen (nejen) pro diabetiky: Změny se nevyhnou nikomu. Počáteční nepříjemnosti však mohou proces zpomalit
Co čeká v červnu právě vás? Zdroj: Freepik

Tohle je vážně síla! V červnu nás totiž čekají obrovské změny, které zasáhnou zkrátka každého. Některá znamení jim půjdou vstříc, další se zaleknou neznámého a stáhnou se zpátky. Pro každého však ponesou jeho osobní význam, který je teď na jeho cestě důležitý. Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Trápí vás sny, které máte. Že vám to zní zvláštně? Někdy na sebe kladete až příliš vysoké nároky, které mohou být primárním zdrojem vašeho stresu. Vysnili jste si něco, co se vám teď na hony vzdaluje a zdá se, že nevíte, jak se k tomu postavit. Nezapomeňte, že když se zdá všechno špatně, Vesmír čistí prostor, aby mohlo přijít něco báječného. A to už je dávno za rohem!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pracovně teď nevíte, kde vám hlava stojí. Je jasné, že chcete být nejlepší, ale za jakou cenu? Váš šéf dávno ví, jaký poklad ve vás má. Někdy to sice nedává dost dobře najevo, ale nemusíte se o svou pozici zase tolik bát. Ten stres, který je pro vás teď velkým problémem, vytváříte momentálně vy sami. Je těžké přiznat si to, ale jiné řešení teď není možné.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Dokončete, co jste začali. Někdy se cítíte, jako by stál celý život proti vám. Už v červnu ale získáte významnou příležitost, která vás zásadním způsobem posune ve vašem životě. Je jen na vás, zda jste skutečně připraveni ji naplno využít, nebo znovu skončíte na startu. I cesta, která se zdá zcela absurdní, může mít svůj jasný cíl. A ten se ukáže už velmi brzy, sami uvidíte.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vše záleží na vašem přístupu. Pokud si udržíte pozitivní mysl, je jasné, že můžete dokázat věci, o kterých se vám nikdy dříve nesnilo. Pokud však ustrnete v přesvědčení, že je svět zlý a proti vám, je jasné, že právě to se vám začne projektovat do života. Někdy musíte překonat sami sebe, aby se kolem vás mohla udát nějaká ta změna.

Nepodceňujte jaterní testy. Vyšetření je důležité zejména pro diabetiky

Pod pojmem „jaterní testy“ máme většinou na mysli několik laboratorních hodnot, které se standardně vyšetřují z odběru krve, nejlépe nalačno. ...

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Občas tápete, zda vypadáte tak úspěšní, jak chcete působit. Už vás ale napadlo, že se tak musíte skutečně cítit? Uvěřit sami sobě, že máte na vše, co vám život přináší do cesty? Že nemusíte žadonit o pozornost nebo přesvědčovat špatné lidi, že si vás mají vážit? Jste někdy tak nejistí, že uvěříte každému jeho kritiku. Ta je ale často velmi subjektivní a neodráží vaši skutečnou hodnotu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dřeli jste do posledních sil. Není divu, že teď sklízíte zasloužené ovoce. Jenže i tady vyvstane jedno malé překvapení. Bude před vámi totiž velmi důležitá volba, která se v obou směrech bude znát naprosto dokonalá. Nakonec však jen ta jedna bude ta pravá – a brzy to poznáte. Řiďte se svou intuicí a nemůžete se splést.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ať už se teď ve vašem životě děje cokoliv, je jasné, že je to pro vás složité. A zřejmě celý červen bude doslova zkouška odvahy, která je ve vašem životě naprosto nezbytná. Přijměte věci tak, jak přichází. Poddejte se okamžiku a věřte, že to bude dobré. Někdy prostě Vesmír potřebuje udělat velkou změnu, aby bylo brzy vše přesně tak, jak má být.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nemýlíte se. Nic teď nedává smysl a vypadá to, že je vše špatně. Ale pokud budete věřit cestě, po které celou dobu směřujete, brzy se dostaví výsledek. Nebojte se. Důvěra je naprosto zásadní. V červnu se vám bude dařit zejména v oblasti lásky a přátelství. Vypadá to, že potkáte spoustu nových lidí, kteří vám dají perfektní příležitost.

Přibývá žen, kterým v těhotenství selhává srdce

Jde o jednu z nejčastějších kardiovaskulárních komplikací, se kterou se lékaři u nastávajících matek setkávají. Vedle jiných častějších ...

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Občas si myslíte, že se vše děje nahodile, že nic nedává smysl. Jenže když se podíváte na své dlouhodobé plány, zjistíte, že ty nepříjemné události, kterým teď čelíte, jste si vlastně přáli, že jsou zcela nevyhnutelné, aby se věci daly do pohybu. Teď je důležité, jak se k tomu postavíte. V červnu budete mít tolik odvahy, že by vám všichni mohli závidět.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Je čas na velké výzvy! Splňte si vše, co si vaše duše žádá, život je krátký. Nikdy nebude lepší příležitost, než je teď. Ohlédněte se, kam jste došli s přesvědčením, že celá vaše cesta má smysl. Proč teď tolik pochybujete? Chcete to vzdát před cílem? Nebyla by to opravdu škoda? Pokud dáte na svou intuici, nemůžete se splést.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Od začátku roku vás hvězdy ponoukají k odvážným rozhodnutím, vy se však nepochopitelně krčíte v koutě a jen přemítáte o tom, jak přežít další den. Není škoda, že vám život utíká mezi prsty? Umíte si ho opravdu užít, nebo se jen bojíte každého dalšího rána? Přemýšlejte pečlivě. To, co dokážete vnímat, tvoří váš svět. V červnu budete velmi vnímaví k energiím kolem vás.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dejte si během června pozor na nevěru. Mohli byste brzy zjistit, že jste se až příliš poddali momentálnímu citu. Nezahoďte kvůli tomu vztah, který budujete roky. O práci se však nemusíte bát. Bude se vám opravdu dařit, a i kdyby přišla nějaká nová nabídka, pravděpodobně ji momentálně nevyužijete. Jste spokojeni přesně tam, kde se momentálně nacházíte.

3120

Diskuze k článku