Registrace na akci Edukace 2020 spuštěna!

Registrace na akci Edukace 2020 spuštěna!

Ve čtvrtek 29. 5. byla spuštěna registrace na první ročník společného semináře pro zdravotníky i pacienty s názvem „Edukace: Moderní léčba diabetu – praktické návody a postupy“. Nabídne zajímavé přednášky, aktivní diskuze i praktické workshopy. Akce se koná 4. září 2020 v konferenčním centru Novotného lávka v Praze.

Registrovat se můžete na internetových stránkách www.diaedukace.cz. Účast je zdarma. Vítaní jsou lidé s diabetem, influenceři, lékaři, edukační a diabetologické sestry, psychologové a další lidé, kteří jsou součástí české komunity diabetu. Program připravují lékaři a sestry z diabetologického centra nemocnice IKEM – MUDr. Robert Bém, Ph.D., MUDr. Klára Picková a Kateřina Čechová.
„Společný dialog mezi lidmi žijícími s diabetem a zdravotníky nám pomůže vzájemně se od sebe naučit nejúspěšnější postupy, tipy a triky ke zvládání diabetu,“ vysvětlují svůj záměr pořadatelé. Aktuální sdělení budou mít vždy dostatek času na rozvinutí aktivní diskuze a příspěvky nejen přednášejících, ale zejména účastníků semináře. Odpoledne se účastníci rozdělí do skupinek na workshopy, které budou zaměřené na předání jednoduchých praktických postupů, které se osvědčily v každodenní praxi.

484

Zdroj fotografie: Shutterstock, není-li uvedeno

Zdroj informací: archivní číslo časopisu DIAstyl, není-li uveden jiný

Diskuze k článku