Edukace 2020: Setkání české komunity diabetu v Praze

První ročník společného semináře pro zdravotníky i pacienty s názvem „Edukace: Moderní léčba diabetu – praktické návody a postupy“ nabídne zajímavé přednášky, aktivní diskuze i praktické workshopy. Akce se koná 4. září 2020 v konferenčním centru Novotného lávka v Praze.

Edukace 2020: Setkání české komunity diabetu v Praze

Registrace bude probíhat přes internetové stránky www.diaedukace.cz, kde se již nyní můžete přihlásit k odběru novinek. Účast je zdarma. Vítaní jsou lidé s diabetem, influenceři, lékaři, edukační a diabetologické sestry, psychologové a další lidé, kteří jsou součástí české komunity diabetu. Program připravují lékaři a sestry z diabetologického centra nemocnice IKEM – MUDr. Robert Bém, Ph.D., MUDr. Klára Picková a Kateřina Čechová.
„Společný dialog mezi lidmi žijícími s diabetem a zdravotníky nám pomůže vzájemně se od sebe naučit nejúspěšnější postupy, tipy a triky ke zvládání diabetu,“ vysvětlují svůj záměr pořadatelé. Aktuální sdělení budou mít vždy dostatek času na rozvinutí aktivní diskuze a příspěvky nejen přednášejících, ale zejména účastníků semináře. Odpoledne se účastníci rozdělí do skupinek na workshopy, které budou zaměřené na předání jednoduchých praktických postupů, které se osvědčily v každodenní praxi.

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na