Dorazte v září na konferenci EDUKACE 2022! Určena je nejen odborníkům, ale i diabetikům

Dorazte v září na konferenci EDUKACE 2022! Určena je nejen odborníkům, ale i diabetikům
Na konferenci EDUKACE 2022 vystoupí i MUDr. Robert Bém, Ph.D. MHA, vedoucí ambulance Kliniky diabetologie IKEM. Zdroj: Shutterstock

Ať už jste na poli diabetu úplným nováčkem, nebo platíte za již ostříleného bojovníka s nemocí, jistě vás nadchne konference EDUKACE 2022! Určena je nejen pro lékaře a edukátory v oboru diabetologie, ale i pro samotné pacienty s cukrovkou. Proto neváhejte a registrujte se! Co vás dne 9. 9. 2022 čeká?

Na začátek si řekněme pár úvodních informací o konferenci EDUKACE 2022:


  • KDE: Český svaz vědeckotechnických společností z.s., Novotného lávka 200/5, 110 00 Praha 1
  • KDY: v pátek 9. září 2022
  • V KOLIK: registrace účastníků probíhá na místě od 8:30 hodin

Věděli jste, že DIAstyl je mediálním partnerem konference EDUKACE 2022? 

Jaký bude program konference aneb Na jaké přednášející se těšit?

Poslední úspěšný ročník konference „EDUKACE“ se uskutečnil před dvěma lety, tedy v roce 2020. Proto neváhejte a přijďte se sebevzdělat po delší přestávce! Na konferenci EDUKACE 2022 se můžete těšit na velmi pestrý program. Kteří přednášející vás mohou oslovit?

  • Pokud pravidelně sledujete populární kuchařskou show MasterChef Česko, jistě si vybavíte sympatického kuchaře Jana Punčocháře. Toho můžete potkat na akci EDUKACE 2022 osobně! Přednášet bude o diabetické dietě a ukáže vám, že může i chutnat!
  • Intimní život je součástí zdravých partnerských vztahů, proto na konferenci nebude chybět ani známá sexuoložka Laura Janáčková, která probere téma Jak vyzrát na sexuální dysfunkce při diabetu.

Na konferenci pak promluví i přednášející z řad lékařů MUDr. Robert Bém, Ph.D. MHA (Centrum diabetologie v IKEMu). Kompletní program lze stáhnout a prostudovat ZDE

Neváhejte tedy a zaregistrujte se na stránkách Edukace 2022! Registrace na konferenci je ZDARMA.

banner

Přihlaste se na konferenci, která začíná již brzy! | zdroj: užito se svolením organizátorů konference EDUKACE 2022

Čeká vás i zábava na workshopech!

Když se řekne „konference“, většina lidí si vybaví jen četné teoretické informace. Avšak na akci EDUKACE 2022 vás čeká mnohem víc! Zpestřit den si můžete třeba na workshopech, které povede v jednom ze sálů Jan Punčochář a uvaří nejednu DIA dobrotu. Aktivní účastníky pak uchvátí zcela jistě paní Marta Klementová, se kterou si budete moci zatančit! A ti, kteří se zajímají o nejnovější technologie, se mohou těšit na zajímavé výdobytky moderní doby na poli diabetologie.

DIAstyl se akce též zúčastní a zprostředkuje následně reportáž pro ty, kteří na místě nebudou moct být. 

Zdroj: Edukace2022

3352

Diskuze k článku