Diakamínek slavil Vánoce na stěně

Vánoce jsou v tuto chvíli již daleko za námi a zbyly nám jen pěkné vzpomínky. Jednu takovou nám do redakce poslal diaklub Diakamínek z Hradce Králové. Místní "sladké" děti strávily svátky předpisově - v pohybu.

Diakamínek slavil Vánoce na stěně

Konec loňského roku jsme si naplánovali v předstihu s myšlenkou, že Vánoce jsou svátky nejen klidu, ale i mlsání. Abychom naplnili heslo diabetiků: „Kdo nesportuje, nemlsá,“ naplánovali jsme sportovní výlet do zábavního centra Walz v Meziměstí. Zamluvili jsme si sportovní dopoledne a oběd v restauraci Švejk. Jednou z možností pro 16 dětí byla 13 metrů vysoká lezecká stěna s instruktorem a několik cest s různou obtížností na její vrchol. Další variantou bylo využití boulderingové stěny. To bylo velmi bezpečné a děti si to užívaly, když mohly bez zábran padat do pěnových matrací. K dispozici jsme měli i slackline (popruh pro provazochodectví) v délce 12 metrů, fitness
posilovací stroje i TRX posilovací pásy.
Co jsme neměli domluvené, bylo počasí na odpolední procházku. Ta opravdu nevyšla. Nezbývá, než se tam někdy znovu vrátit. Ještě jsem nevyužili všechny aktivity které zábavní centrum nabízí. Bylo tam moc pěkně.
Nový rok jsme zahájili bruslením na Zimním stadionu v Jaroměři. V plánu máme i lyžování, prodloužený víkend v Jizerských horách, či pro velký úspěch sjezd na raftech.

Pokud vás náš program zaujal, přidejte se. Rádi mezi sebou uvítáme nové členy.
Bližší informace najdete na www.diakaminek.cz.

Hrochová Iveta, Diakamínek

 

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na