Diabetik Tom Hanks má utajovanou vnučku, která vzešla z románku na jednu noc! Děda jí platí byt

Diabetik Tom Hanks má utajovanou vnučku, která vzešla z románku na jednu noc! Děda jí platí byt
Hanksovi jsou vzorní a milující prarodiče Zdroj: Shutterstock

Být dítětem slavných rodičů nemusí být vždy výhra. Své o tom ví Chester Marlon Hanks, který vyrůstal v rodině Toma Hankse a Rity Wilson. Ačkoliv jeho rodiče tvoří jeden z nejstabilnějších párů světového showbyznysu, on spadl do drog a propadl divokým party. Z jedné takové vznikla Hanksova vnučka.

Oscarový herec Tom Hanks s manželkou Ritou Wilson žijí jako zcela obyčejní lidé. Prožívají tak starosti i radosti všedních dní. Jejich syn Chester (hovorově Chet) je pro ně ale tak trochu oříškem. Už od 16 let má problém s drogami a románky na jednu noc mu rozhodně nebyly cizí. Právě z takové jedné vášnivé chvilky měla vzejít Hanksova vnučka, kterou má sice v péči její matka Tiffany, ale Hanksovi s její výchovou finančně vypomáhají.

Chet žije odjakživa se stigmatem slavné rodiny. Možná i proto vystupuje Chester Marlon Hanks pod pozměněným jménem Chet Hanx. Své zkušenosti z dospívání ve slavné rodině popsal na platformě YouTube, kde přiznal, že to pro něj bylo komplikované.

Postelí Elizabeth Taylor prošel senátor i dědic hotelů Hilton. Trápila ji cukrovka, nebo jsou to jen fámy?

Americká herečka se stala, podobně jako Audrey Hepburn, ženskou ikonou své doby. U filmu byla od dětství, což se také podepsalo na její psychice. ...

Ve stínu slavných rodičů

Ačkoliv by si někdo mohl myslet, že syn Hanksových se narodil se zlatou lžičkou v puse, ve skutečnosti jsou děti takto slavných rodičů pod neustálou palbou pozornosti a v hledáčku novinářů. Hodnocen je každý jejich krok, což může být zejména v pubertálním období pro adolescenty velmi matoucí a náročné. Jeho rodiče přitom patří mezi nejstabilnější páry světového showbyznysu. Děti, které jsou vystaveny veřejným rozvodům a praní špinavého prádla před celý světem, to pak mají ještě o něco těžší.

Chester se podle svého vyprávění setkal v životě se spoustou negativity, nepřátelství a nenávisti. Uznává ale, že společenský status jeho rodičů mu přinesl mnoho privilegií, které by bez takového zázemí neměl. Jednou z takových výhod byla například možnost soukromého vzdělávání. „Tím se cítím požehnaný,“ řekl.

Nestárnoucí seriál Čarodějky: Který herec měl diabetes 1. typu a kdo koho na place nenáviděl?

Kniha stínů, která se v seriálu objevuje, byla nakreslena pro účely natáčení ručně. Americký seriál, který nese v originálním znění název ...

Hanks platí vnučce byt a financuje její výchovu

V roce 2015 vyšlo najevo, že Chet zplodil nemanželskou dceru, kterou rodina po jistou dobu tajila. Mělo to být údajně proto, že byla počata z románku na jednu noc (a navíc i pod vlivem drog). Děvče nakonec žije se svou matkou Tifanny. Prarodiče Hanksovi ale nejsou ke své vnučce i přesto všechno lhostejní a finančně rodině velmi pomáhají.

Tom Hanks prý platí své vnučce byt v Santa Monice, aby měla stabilní zázemí. Takové alimenty od oscarového herce musí opravdu stát za to!

Snaží se být dobrým otcem

Dcerce Chestera Marlona Hankse se daří k světu. Jmenuje se Michaiah a v dubnu 2022 oslavila 6 let. Vzezřením se spíš podobá své matce Tiffany Miles, která je afroamerického původu a pochází z Alabamy. Chet se své dcery nezřekl ani přes složité okolnosti jejího početí a stará se o ni v rámci střídavé péče. O hezké vztahy se tak nesnaží jen dědeček s babičkou.

Zdroj: Celebsuburb, Wikipedia, Tyden, Blesk

11896