-- reklama --

Diabetička Sharon Stone se ukázala v plavkách: Prozradila recept na své božské tělo

Diabetička Sharon Stone se ukázala v plavkách: Prozradila recept na své božské tělo
Sharon Stone je idolem nejen mnoha mužů, ale i žen Zdroj: Shutterstock

Sharon Stone příští rok oslaví své 65. narozeniny, tolik byste jí však rozhodně netipovali. Americká herečka, modelka a producentka si svou pozornost fanoušků získala v erotickém thrilleru Základní instinkt. Od té doby je sex symbolem bez ohledu na její věk. Stále totiž vypadá úžasně!

Americká herečka uchvátila veřejnost, když si zahrála ve filmu Základní instinkt. Hned v jeho dalším pokračování se nechala slyšet, že má sklony k bisexualitě a udržuje si otevřenou mysl. Je známo, že v minulosti udržovala vztah také se ženami. Mimo to, že slaví na filmovém plátně jeden úspěch za druhým, je také diabetičkou.

Diabetička Sharon Stone se ukázala v plavkách: Prozradila recept na své božské tělo

Americká herečka uchvátila veřejnost, když si zahrála ve filmu Základní instinkt. Hned v jeho dalším pokračování se nechala slyšet, že má sklony ...

Ukázala nádhernou postavu

Jestli někdo v Hollywoodu stárne s grácií, je to Sharon. Drobnými estetickými zákroky v obličeji se netají, svou skvělou figuru si ale udržuje pravidelným cvičením a stravou. A že jí to svědčí, je vidět na jejím Instagramu, kde nedávno předvedla své tělo v plavkách a vyrazila dech nejednomu fanouškovi. A nejde jen o tělo. I její vystupování a přístup k životu jsou zkrátka zatraceně sexy.

Fanoušci nešetřili chválou

Slova chvály jí poslali nejen věrní fanoušci, ale také Pavlína Pořízková, americká supermodelka českého původu, nejmladší modelka na obálce Sports Illustrated Swimsuit Issue. “Já prostě jen dělám všechny ty věci, které bychom dělat měli. Dobře jím, snažím se o kvalitní spánek, cvičím a jsem šťastná. Zkrátka se jen snažím dělat všechno správně,“ řekla Sharon o svém životním stylu s cukrovkou.

Jak nedávno Sharon prozradila, svou postavu si udržuje zejména plaváním v luxusním bazénu, který je součástí jejího domu. Proč se vždycky dostanu do formy, když léto končí,” posteskla si. Jiní by s ní ale asi nesouhlasili. Ve formě se drží celý rok!

Zdroj: Kafe, Sip.denik, Wikipedia

4093

Diskuze k článku