Diabetička Sharon Stone se podělila o šokující zážitky ze svého života

Diabetička Sharon Stone se podělila o šokující zážitky ze svého života
Sharon Stone zvládá svou cukrovku s úsměvem Zdroj: Shutterstock

Sharon Stone všechny okouzlila v již kultovním snímku Základní instinkt. Postupně se však v životě přiznává k jednomu traumatu za druhým. Mezi ně patří například sexuální zneužívání vlastním dědečkem, porod mrtvého dítěte nebo devět potratů. Není to na jednu křehkou blondýnku až příliš?

Herečka Sharon Stone, která se nesmazatelně zapsala do filmových dějin svou rolí ve filmu Základní instinkt, se léčí s diabetem I. typu. Ani toto chronické onemocnění však nebylo překážkou v její hvězdné kariéře. Dodnes je milovaným sex symbolem, a ani věkem neztrácí na kráse.

Přiznala sexuální zneužívání

Sharon Stone se narodila v Pensylvánii. Letos oslavila 64. narozeniny a může se pyšnit částečně irským původem. Je americkou herečkou, modelkou a producentkou. V 90. letech byla jednou z nejlépe placených hereček Hollywoodu. Sama sebe označuje za bisexuálku, udržovala vztah také s několika ženami. Adoptovala tři chlapce a jednu starší dámu jako babičku pro ně. 

Stone má IQ 154 a už ve škole byla považována za nadprůměrnou žákyni, proto do druhé třídy nastoupila už v 5 letech. Lehký život ale rozhodně neměla. V roce 2021 přiznala pro The New York Times, že ona i její sestra byly sexuálně zneužívány jako děti dědečkem z matčiny strany. Byla přijata na Edinboro University of Pensylvania, odešla však do New Yorku, aby se stala modelkou. V roce 2016 se do školy po vzoru Hillary Clinton vrátila, aby svůj titul dodělala.

Tom Hanks šokoval své fanoušky nekontrolovatelným třesem rukou. Může za to cukrovka?

V australském Sydney se konala slavnostní premiéra nového životopisného snímku Elvis, který pojednává o legendárním králi rock'n'rollu. A bylo to ...

Devět potratů jí zasadilo kruté rány

Po přiznání sexuální obtěžování přichází v životě Sharon další šok. Svým fanouškům pár dní zpět přiznala, že devětkrát potratila. Napsala to na Instagram pod příspěvek magazínu People. Ten nesl informaci, že hvězda taneční soutěže Dancing With The Stars Peta Murgatroyd přišla s manželem o dítě.

Sharon neváhala a napsala k tomu tento komentář: My ženy nemáme prostor, kde takovou ztrátu prodiskutovat. Potratila jsem devět dětí. Není to malá věc… fyzicky, psychicky.“ Podařilo se jí tak všechny šokovat. Nikdo o její velké bolesti nevěděl. „Přesto máme pocit, že se s bolestí musíme vypořádat samy, v tajnosti, s pocitem selhání, místo abychom dostaly soucit a porozumění, které tolik potřebujeme v procesu léčení. Ženské zdraví a kondice zůstaly ponechány v péči mužské ideologie, která je ignoruje a násilně utlačuje,“ dodala Stone.

Musela porodit mrtvé dítě

Traumatizujících zážitků má ve svém srdci ještě daleko víc. Jedním z nich je ten, kdy potratila pětiměsíční děťátko a potom ho musela v nemocnici 36 hodin rodit. „Je to bolavá zkušenost. Když jsem přišla o své poslední dítě, musela jsem jít zpátky do nemocnice a 36 hodin jsem rodila úplné nic. Zdravotní sestra seděla po mém boku dva celé dny. I ve svém volnu,“ svěřila se. Tím, že už někdy potratila, se během manželství s Philem Bronsteinem netajila. Nikdy však neřekla, kolikrát to bylo. Ve své knize se přiznává, že na první potrat šla ze své vůle.

Zdroj: Nytimes, Super, Wikipedia

42314

Diskuze k článku