Den zdraví se STOBem

K 30. výročí organizace STOB jsme Vám i sobě nadělili dárek! Dne 7. listopadu se od 10 do 18 hodin můžete zúčastnit 24. ročníku tradičního dne zdraví, který se koná v prostorách konferenčního centra City nedaleko metra C Pankrác.

Den zdraví se STOBem

Den zdraví je věnován všem, kdo se zajímají o zdravý životní styl a snižování tělesné hmotnosti. V rámci Dne zdraví budou také návštěvníkům k dispozici poradny zaměřené na vyšetření prsou, dentální hygienu, měření složení těla, glykémie či zraku a na nácvik správného mytí rukou. Zájemcům odborně poradíme také ohledně léčby křečových žil a bolestí zad či kolen. K dispozici budou samozřejmě odborníci ze STOBu, kteří poskytnou poradenství ohledně různých možností zdravého hubnutí. Čekají vás zajímavé workshopy s nutriční i psychologickou tematikou. Připraveny jsou také lekce cvičení  – doubleaerobik, hormonální jóga, cvičení proti bolestem zad, fitbalet, salsa.

Více informací a kompletní program najdete na www.stob.cz, kde se můžete přihlásit na workshopy a cvičení, na ostatní aktivity není potřeba se přihlašovat.

Využijte možnosti nechat si poradit od skutečných odborníků. Doufáme, že vás akce bude motivovat k přechodu na zdravý životní styl, který vás bude bavit a užijete si ho dlouho a ve zdraví.

Vstupné je dobrá nálada a otevřená mysl 😊

pozn.: V případě nepříznivé situace v souvislosti s koronavirem se bude akce konat online, aktuální informace sledujte na www.stob.cz.

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x