Den plný pohybu a dobrého jídla tuto sobotu v Praze – Modřanech.

Již tuto sobotu, 20. října, od 10 hodin proběhne v ZŠ Rakovského na Praze 4 dvaadvacátý ročník oblíbené akce Den zdraví se STOBem. Těšit se můžete na ochutnávky zdravých dobrot, netypické cvičební lekce, soutěže, diskuze s odborníky a spoustu motivačních podnětů pro zdravý životní styl a rozumné hubnutí.

Den plný pohybu a dobrého jídla tuto sobotu v Praze – Modřanech.

Tento den je určen všem, kteří chtějí žít zdravěji, zbavit se nadbytečných kilogramů a nevědí, jak na to, nebo nemají vůli dodrž­ovat svá předsevzetí. Den zdraví se stal také tradičním setkáním těch, kteří potřebují celož­ivotní laskavou kontrolu a každý rok si ověřují, jak jsou na tom s tělesnou kondicí a základními ukazateli, jako je množství tuku v těle, glykemie apod. Ze všech měření si můžete spočítat index zdraví s cílem být každým rokem o stupínek zdravější.

“Ochutnávka cvičebních lekcí”

Cvičení na Dni zdraví probíhá pod vedením cvičitelek STOBu a hostů. Cvičební lekce budou probíhat celý den současně v šesti prostorách a bude odstupňované podle intenzity od úplných začátečníků až po pokročilé.

A jaké lekce budete moci “ochutnat”? Vyzkoušíte si doubleaerobic, bollywood, řecké tance s Marthou Elefteriadu, Nia, SM systém, tai-či, cvičení s fitbally s Helenou Jarkovskou, hormonální jógu nebo kocouří cviky či chůzi jako z partesu s Olgou Chválovou.

Originální hodinou pro všechny tance chtivé, kteří milují hudbu z filmů a pohádek, bude Movie Dance. Na této lekci si budete mít možnost zatančit na písně z filmů jako je Mamma Mia, Hříšný tanec, Pomáda, S tebou mě baví svět, Sanitka, Tři Oříšky pro Popelku, nebo Dívka na koštěti. Jednoduché taneční choreografie jsou připraveny tak, že je zvládne úplně každý. Spálíte přebytečné kalorie, ale zároveň si zazpívate a zavzpomínate na hity, které dodnes baví všechny věkové kategorie.

A pro ty z vás, kteří si mezi sportovním programem přeci jen nevyberou, nebude chybět jóga smíchu nebo cvičení pro odbourávání stresu.

Potřebujete radu?

V průběhu dne si můžete nechat změřit složení těla. Pokud nebudete s výsledky spokojeni, budete si moci po konzultaci s odborníky (nejen) ze STOBu zvolit terapii šitou na míru právě sobě. Na Dni zdraví budou fungovat i další poradny (měření glykémie, samovyšetření prsu, Centrum pro závislé na tabáku, hygiena rukou, žilní poradna, poradna ohledně zdravého spánku apod.).
Přes poledne budete mít možnost diskutovat s odborníky na obezitu (získáte informace o Kurzech zdravého hubnutí a o možnostech Individuální terapie obezity). Seznámíme vás i s populárním internetovým programem Sebekoučink.

Ochutnávky a prodejní výstava

V průběhu celého Dne zdraví ochutnáte desítky zajímavých a chutných potravin, které splňují zásady správného stravování a jsou tak úžasným pomocníkem ve změně k lepšímu životnímu stylu. Ochutnáte nové produkty mezi cereáliemi Nestlé, zkusíte si různé druhy mléčných výrobků, jako jsou lehké řecké jogurty a SKYR Milko nebo nízkokalorické Cottage sýry Meggle a dozvíte se tipy na zajímavé recepty. Můžete se těšit na představení revolučního způsobu konzervace zeleniny, které představí Bonduelle a to zeleninu vařenou v páře, která si zachovává naprosto čerstvou chuť a vůni a ochutnáte ovocné tyčinky Dr.Light Fruit, které obsahují více než 85 % ovoce a mnoho dalších zajímavých výrobků. Společnost PENAM pro vás připraví ochutnávku Večerního chlebíku, který má díky unikátnímu složení vyšší podíl bílkovin než běžné pečivo a uvidíte také mnoho, mnoho dalších.

Nemusíte se bát ani o pitný režim, ten pro vás zajistí firma Toma. Budete si moci zakoupit sportovní pomůcky. Budete si moct prohlédnout a odnést časopisy zabývající se výživou a životním stylem. V neposlední řadě si budete moct zakoupit pomůcky na hubnutí společnosti STOB, které jsou efektivním pomocníkem hubnoucích, a to již několik desítek let.

Přijďte, je to zdarma 🙂

A na závěr milé sdělení! Celý den je pro vás ZDARMA a můžete přijít rovnou a bez přihlášky. Kompletní program na letošní rok najdete zde.

Jak se na akci nejlépe dostanete?

Den zdraví se bude konat v sobotu 20.10.2018 od 10.00 do 16.00 hodin

V ZŠ Rakovského, Praha 12 – Modřany

(spojení tramvají 3, 17, autobusem z Kačerova 139, 150, ze Smíchova 190)

Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x