Demi Moore: Co jí hollywoodská hvězda, aby se udržela ve formě a vyhnula se diabetu?

Demi Moore: Co jí hollywoodská hvězda, aby se udržela ve formě a vyhnula se diabetu?
Demi Moore je hvězdou světového formátu. Zdroj: Shutterstock

Demi Moore oslavila v pátek své šedesáté jubilejní narozeniny. A vypadá lépe než kdy předtím! Podívejte se, jakými fitness tipy se udržuje ve formě a co ji v dětství formovalo.

Hollywoodská ikona Demi Moore je symbolem krásy. Své obdivovatele si drží navzdory tomu, že tento týden v pátek oslavila už šedesáté narozeniny. Za sebou má přitom velmi těžké dětství.

Diabetička Halle Berry popírá všechny zákony stárnutí. V jejím jídelníčku najdete například kávu s trochou másla ghí

Půvabná americká herečka Halle Berry má oproti jiným ještě něco navíc – je královnou krásy! A to nejen titulem, ale i svým vzhledem. Nejenom, že ...

V dětství trpěla šilhavostí a dysfunkcí ledvin

V jejím rodném listě byste biologického otce nenašli. Je tam zapsaný ten nevlastní, Danny Guynes, který v roce 1980 spáchal sebevraždu. Deminy rodiče byli ale alkoholici a doma mělo být na denním pořádku i fyzické násilí. Malá Demi trpěla také zdravotně, v dětství se u ní projevila šilhavost a nosila pásku přes oko. Když podstoupila operaci a vypadalo to, že už je vše zažehnáno, projevila se u ní dysfunkce ledvin. Její hvězdná kariéra na ni ale teprve čekala – a už brzy se měl její život obrátit k lepšímu.

I v milostném životě ji čekalo několik karambolů. Poprvé byla vdaná za hudebníka Freddyho Moorea, kterého potkala po svém přesunu do Los Angeles. Manželství trvalo šest let, nakonec se ale dvojice rozvedla. Dodnes si ale ponechala jeho příjmení, a to ačkoliv se o dva roky později bláznivě zamilovala do Bruce Willise, kterému porodila tři dcery – Rumer, Scout LaRue a Tallulah Belle.

Po narození nejmladší dcery to ale trvalo jen pár let, než se dvojice odloučila a o pár let později se rozvedla. Demi tehdy začala randit s Ashtonem Kutcherem, kterého si vzala v roce 2005. Rozešli se o šest let později, Ashton se poté zamiloval do Mily Kunis, se kterou má děti.

Co jedl Tom Hanks, než mu diagnostikovali cukrovku? Sám sebe označil za hlupáka

Herce můžete vidět v mnoha rolích, ve kterých naprosto exceloval. Co však zůstává skryto, je věc druhá. Ať už musí přibírat, hubnout nebo jinak ...

Jak se udržuje ve formě?

Svou perfektní postavu si Demi hlídá nejen kvůli vzhledu, ale také kvůli tomu, aby předcházela možným zdravotním komplikacím. Jejím hlavním krédem je dodržování disciplinovaného a pravidelného cvičení a strava plná biopotravin, ovoce a zeleniny. Ve fast foodu ji tak nejspíš nepotkáte.

I hvězda jako Demi se dřív potýkala s problémy s přijetím svého těla a měla váhové výkyvy. Dokonce jeden čas prý byla svým tělem posedlá, to už ale překonala. Stalo se tak ve chvíli, kdy se dostávala do formy pro roli v dramatickém filmu Pár správných chlapů. Drželo se jí to pět let, než si srovnala hlavu a začala znovu fungovat v rozumné míře a s respektem ke svému tělu.

Stále však vypadá, jako by nestárla. Její vášní je jóga, tanec i cvičení v posilovně. Cíleně se zaměřuje na své problematické partie, za které označuje ruce a spodní část těla.

Co si dát k jídlu, když chcete jíst jako Demi?

Herečka je vyznavačkou raw stravy. Které další celebrity jí propadly? Tak například:

  • Miranda Kerr
  • Alicia Silverstone
  • Uma Thurman
  • Nathalie Portman
  • Beyonce a Jay-Z
  • Jason Mraz
  • Lenny Kravitz
  • Zac Efron
  • Robert Downey Jr.

Museli byste tak dát sbohem zpracovaným potravinám a soustředit se na organickou zeleninu, čerstvé ovoce, zelené šťávy, smoothies a polévky. Zkrátka jíst jídlo tak, jak ho poskytuje příroda. Odborníci mají na tento druh stravování různé názory, Demi je ale přesvědčená, že právě tento životní styl stojí za jejím perfektním vzhledem a zdravím bez ohledu na věk.

Zdroj: dailymail.co.ukonebodyonelife.com

4552

Diskuze k článku