Co jí Jennifer Aniston, aby se udržela ve formě a nedala šanci cukrovce?

Co jí Jennifer Aniston, aby se udržela ve formě a nedala šanci cukrovce?
Jennifer Aniston je populární herečka. Zdroj: Shutterstock

Ačkoliv je Jennifer Aniston jednou z nejpopulárnějších hereček na planetě a nejobdivovanější ženou, co se postavy týče, v osobním životě si prožila své. Dlouho se také spekulovalo, že vztah s Bradem Pittem nevyšel právě proto, že mu nechtěla dát dítě a soustředila se na kariéru. Právě těmto spekulacím se rozhodla učinit přítrž a v listopadu letošního roku vyšla na veřejnost s přiznáním, že má za sebou několik nevydařených pokusů o umělé oplodnění, a zřejmě je tak neplodná. My se ale podíváme také na zoubek hereččiným stravovacím návykům. Co najdete u ní na stole?

Pamatujete si rozpustilou Rachel z Přátel? Jennifer Aniston je jednou z mála z populární bandy, které se podařilo vystoupit ze stínu jedné role a předvedla se v mnoha dalších filmech, jako je například Vražda na jachtě, Pařba o Vánocích, Svátek matek, Millerovi na tripu, Exmanželka za odměnu, Marley a já, Rozchod a mnoho dalších.

Demi Moore: Co jí hollywoodská hvězda, aby se udržela ve formě a vyhnula se diabetu?

Hollywoodská ikona Demi Moore je symbolem krásy. Své obdivovatele si drží navzdory tomu, že tento týden v pátek oslavila už šedesáté narozeniny. ...

Ztráta matky, teď i otce

Není ale jen americkou herečkou, uplatnila se také v produkci a režii, je držitelkou Ceny Emmy a Zlatého glóbu za roli Rachel v seriálu Přátelé. Pokud jste vždy marně přemýšleli, jak to ta žena dělá, že v 53 letech vypadá snad nejlépe za celý svůj život, jistě hrají roli i geny. Její matkou je totiž modelka Nancy Dow. Ta zemřela v roce 2016. Je to pár dní, co Jennifer zemřel ve věku 89 let také milovaný tatínek, herec John Aniston.

A nejenom modelkovské geny se do vzhledu Jennifer Aniston promítly. Její otec byl původem Řek a pocházel z Kréty, zatímco její matka byla z New Yorku. Něco z toho evropského šarmu si tak do života odnesla také. Příznivce alternativního vzdělání možná potěší, že když bylo Jennifer šest let, začala navštěvovat waldorfskou školu Rudolf Steiner School. Když jí ale bylo devět let, její rodiče se rozvedli. Na střední škole se pak stala členkou divadelní společnosti.

Co jedl Tom Hanks, než mu diagnostikovali cukrovku? Sám sebe označil za hlupáka

Herce můžete vidět v mnoha rolích, ve kterých naprosto exceloval. Co však zůstává skryto, je věc druhá. Ať už musí přibírat, hubnout nebo jinak ...

Rozvod s Bradem Pittem nebyl kvůli dítěti

Mezi její osudové muže bychom mohli počítat hned několik slavných jmen, vůbec nejznámější je však její vztah s Bradem Pittem, kterého si v roce 2000 také vzala. Platili za jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu a spekulovalo se o miminku. O pět let později ale přišel rozvod. Brad Pitt se totiž během natáčení filmu Pan a paní Smithovi seznámil s ikonou Angelinou Jolie. Společně poté přivedli na svět tři děti, dvě další Angelininy Brad adoptoval. Právě tehdy se vyrojily teorie, že vztah s Jennifer nevyšel, protože mu nechtěla dát dítě a toužila po kariéře.

Až letos v listopadu Aniston přiznala, jak moc jí tyto články ubližovaly. Na vině nebylo, že by nechtěla děti, ale že je mít nemohla, ačkoliv se velmi snažila. Dítě zoufale chtěla, dokonce podstoupila několik umělých oplodnění, vydala se cestou alternativních metod. Bohužel neúspěšně.

Neúspěšné pokusy otěhotnět

„Snažila jsem se otěhotnět. Byla to pro mě náročná cesta, cesta počít dítě. Všechny ty roky spekulací. Bylo to opravdu těžké. Byla jsem na umělých oplodněních a pila čínské čaje. Zkoušela jsem všechno,“ svěřila se. „Dala bych cokoli za to, kdyby mi někdo řekl, ať si nechám zmrazit vajíčka. Dopřála bych si to. Prostě jsem na to nemyslela. Tak, a dnes jsem tady. Ta loď odplula.“

Přiznala, že dříve byla vyděšená a nervózní, lidé ji neustále soudili. Dnes, i díky těžkým časům, je z ní nový člověk. Silný, který se nebojí překážek. O důvodech rozvodu s Bradem se napsaly tisíce, možná miliony slov. Aniston ale říká, že vše bylo podníceno jejím úspěchem v kariéře. „Nedej bože, aby žena byla úspěšná a neměla dítě. A důvod, proč mě manžel opustil, proč jsme se rozešli a ukončili naše manželství, byl ten, že jsem mu nedala dítě. Byly to absolutní lži,“ říká. Stejným spekulacím čelila i tehdy, když médii proběhl její rozvod s Justinem Thereouxem.

10 tipů pro zdravé hubnutí s diabetem

Autorka působí jako nutriční terapeutka se zálibou v byliny, bylinkové produkty, léčivý potenciál přírody, který povzbuzuje na těle i duchu. Také ...

Co jí Jennifer Aniston?

Navzdory životním nezdarům vypadá Jennifer zkrátka skvěle. Její postavu jí závidí i ženy o 20 let mladší. Co jí tahle kráska, aby vypadala tak senzačně?

Aniston je známá svou zálibou v salátech, které prý nosila na každé natáčení Přátel. Už dlouhé roky cvičí pravidelně jógu a udržuje si své meditační návyky. Dnes už na sebe ale není tak přísná, jak tomu bylo dřív. Naučila se totiž milovat každý kousek svého těla. Zároveň ale konzumuje vědomě, a o tom, co do svého těla dává, pečlivě přemýšlí.

Snídaně

K snídani si dává americká herečka sklenici horké vody s citrónem, po které následuje šálek dobré kávy s kapkou mléka a stévie. Obvykle snídá avokádo nebo vejce s trochou kokosového oleje. Nepohrdne ale ani ovesnou kaší s vyšlehaným bílkem. Pokud nestíhá, dá si alespoň čokoládový protein s trochou ovoce. Obvykle volí banán, borůvky nebo třešně. Pokud zvolí zeleninové smoothie, přidává do něj zeleninový mix, maca prášek a trochu kakaa.

Oběd

K obědu obvykle volí Jennifer nějakou formu zeleniny, například salát s bílkovinami. Dává si pozor, aby ve svém jídle měla vždy syrovou zeleninu, nepohrdne ani vejcem natvrdo. Někdy přidá do salátu kuře, někdy tuňáka. Její oblíbený je kuřecí bulgur v hlávkovém salátu.

Svačina

Mezi jídly nezapomíná Aniston ani na svačinky se zdravým zdrojem sacharidů a pije hodně vody. Obvykle volí jablko s mandlovým máslem, sýrovou tyčinku, hrst ořechů nebo polévku.

Večeře

Během přípravy večerního jídla probouzí Aniston naplno svou kreativitu! Pokud připravuje jídlo doma, volí znovu zeleninu a bílkoviny, případně si ráda udělá něco z mexické kuchyně – a k tomu nesmí chybět margarita! Mnohem raději ale zajde se svými přáteli na dobrou pizzu nebo těstoviny.

Tak to vypadá, že zadarmo svou postavu Jennifer zrovna nemá…

Zdroj: iDNES.czeatingwell.com, CSFD.cz, wikipedia.org, super.cz

7062

Diskuze k článku