Co dnes dělají hvězdy filmů Muzikál ze střední a Camp Rock? Hádejte, kdo z nich má diabetes!

Co dnes dělají hvězdy filmů Muzikál ze střední a Camp Rock? Hádejte, kdo z nich má diabetes!
Když vyšel Muzikál ze střední, znal ho zkrátka každý. Zdroj: Shutterstock

Filmy Camp Rock a Muzikál ze střední byly ve své době fenoménem a jedním z největších tahounů společnosti Disney. Překvapivě se těší oblibě i po tolika letech, jen ti herci nám trochu vyrostli. Co dělají dnes a kdo z nich se léčí s diabetem?

Muzikál ze střední má úplně obyčejný a běžný námět. Prostředí americké střední školy, pár zapamatovatelných písniček a nenaplněnou lásku, kterou kazí „nafrněná“ bohatá blondýna. Ta samozřejmě na konci prozře, protože bez toho by nebyl Disney – polibek jen na konci, je to přeci pohádka! To se psal rok 2006.

Slavná Bond girl Halle Berry upadla do kómatu. Pak lékaři odhalili cukrovku

Cukrovka se nevyhýbá ani slavným! Své o tom ví Halle Berry (55), která se o své nemoci dozvěděla až ve 22 letech. Do tohoto věku byla zdravá a ...

Muzikál ze střední je fenomén

Ačkoliv má film na ČSFD (Česko-Slovenská filmová databáze) hodnocení bídných 38 %, soundtrack k prvnímu dílu se stal nejprodávanějším albem roku 2006 v USA. Jediné sólo má ve filmu Vanessa Hudgens, která opravdu umí zpívat, na rozdíl od Zaca Efrona, který zpíval hlasem Andrewa Seeleyho. Původně měla dokonce roli Gabrielly Montez (Hudgens) hrát Ashley Tisdale, která ztvárnila Sharpey Evans.

A to není vše! Do role Ryana Evansa, bratra Sharpey, měl být původně obsazen Corbin Bleu, který ztvárnil nakonec Chada. První díl byl natočen za 24 dní, soundtrack nahrán za 5 dní a šlo o největší úspěch v historii kanálu Disney Channel. Co dělají hvězdičky teď?

Zac Efron

Představitel Troye učaroval nejedné slečně. Dnes je Zacovi 34 let a na filmovém plátně se objevuje stále. Sice už nezpívá, ale objevil se v mnoha významných rolích, jako v netflixovém trháku Zlo s lidskou tváří, který pojednává o masovém vrahovi Tedu Bundym. Problém měl také s drogami, v roce 2013 skončil na odvykačce. Zřejmě té nenadálé slávy bylo najednou moc. Ani v lásce se mu příliš nedaří. Naposledy se objevily informace, že po jeho boku stojí Vanessa Valladares, servírka z Austrálie. Opakovaně se však spekuluje o jejich rozchodu.

Vanessa Hudgens

Naivní Gabriella sice některé diváky čas od času rozčilovala, šťastný konec si ale pro ni a Troye přáli všichni. Když se dal Zac s Vanessou dohromady i ve skutečnosti, lidi šíleli. Nakonec jim to ale nevydrželo. Po Muzikálu ze střední se chvíli snažila zpívat, nakonec se ale plně soustředila na hereckou kariéru. Randila s hercem Austinem Butlerem, to už je však minulostí. Partnerem jí je od roku 2021 hráč baseballu Cole Trucker.

Ashley Tisdale

Velmi dobře své slávy využila Ashley, představitelka Sharpey. Hraje, produkuje i zpívá. Na její YouTube kanál koukají miliony lidí a založila vlastní značku kosmetiky. Za manžela pojala Christophera Frenche, se kterým přivedla na svět dceru Jupiter Iris. Ta letos oslavila první narozeniny. S manželem také nahrávají na internet své covery (nové verze dříve nahraných písní), které se těší velkému úspěchu.

Když sláva zdraví nechrání: Tom Hanks, Nick Jonas i Sharon Stone navzdory diagnóze diabetu inspirují celý svět

Ačkoliv se dnes již stigma kolem cukrovky v České republice stírá, stále je mnoho těch, kteří se za svou diagnózu stydí a skrývají ji. Pojďte se ...

Camp Rock jako letní vzpomínka

Neméně úspěšným filmem z produkce Disney Channel je Camp Rock. Byl druhým nejsledovanějším filmem hned po druhém dílu Muzikálu ze střední a unikátní v tom, že se v hlavních rolích objevil Joe Jonas, člen populární skupiny Jonas Brothers. I tady vznikla láska. V roce 2010 se Demi Lovato scházela s Joe Jonasem.

Demi Lovato

Pokud byste na internetu hledali informace o představitelce Mitchie z Camp Rocku, může vás zarazit, že část o ní je psaná jak v mužském, tak v ženském rodě. Je to proto, že v květnu 2021 prohlásila sama sebe za nebinární. Od té chvíle preferuje onikání. Jinak má Demi Lovato za sebou poměrně divoké roky.

Byla jí diagnostikována bipolární porucha, léčila se s bulimií i sebepoškozováním. Měla problém s drogami a alkoholem, pobývala v odvykacím zařízení a navštěvovala sezení pro alkoholiky. V roce 2018 vydala singl „Sober“ (v překladu Střízlivá), ve kterém se omlouvala rodině i fanouškům, že svá předsevzetí nedokázala dodržet. Momentálně se věnuje hudbě a hlavně uzdravení sama sebe. 

Joe Jonas

Joe randil nejen s Demi Lovato, ale také s Taylor Swift, Camillou Belle nebo Ashley Green. Nakonec si vzal v roce 2019 Sophie Turner, herečku známou jako Sansu Stark ze Hry o trůny. V červenci 2020 se jim narodila dcera jménem Willa.

Nick Jonas

Manželkou se mu stala o pár let starší Priyanka Chopra, která je mu oporou nejen při diabetu. Právě ten Nickovi občas komplikuje jeho plány. Diagnostikován má 1. typ od 13 let. V lednu letošního roku přivítali na svět svou dceru Malti Marii Chopra Jonas. Priyanka využila možnosti náhradního mateřství.

Nick Jonas: Ve 13 letech mu diagnostikovali cukrovku, přesto to nikdy nevzdal

Nejmladší člen Jonas Brothers musí čelit každodenní rutině diabetika. Dbá hlavně na svou stravu a pohyb. "Bylo mi 13 let, hrál jsem představení ...

Kevin Jonas

Podivínský bratr z tria je ve skutečnosti už od roku 2009 spořádaným manželem a otcem dvou dcer. Starší se jmenuje Alena Rose Jonas, mladší Valentina Angelina Jonas. S manželkou Danielle se seznámili v roce 2007 na Bahamách. 

Zdroj: IMBDbCSFDSeventeen, Wikipedia

1102

Diskuze k článku