Čím potěšit ženu v její svátek? Darujte jí radost ze sebe samé

Čím potěšit ženu v její svátek? Darujte jí radost ze sebe samé
Už máte svůj Inca Collagen? Zdroj: se souhlasem zadavatele

Největším dárkem pro ženu je cítit se dobře, sebevědomě a krásná. To vše jí můžete věnovat v modro-zlaté krabičce.

Že je kolagen důležitou součástí pokožky a chrupavek, už možná víte. Věděli jste však, že se nachází prakticky ve všech tkáních našeho těla? Funguje jako pojivo, je to esenciální stavební bílkovina, kterou si však lidské tělo tvoří v dostatečném množství jen do určitého věku.

Nedostatek kolagenu můžeme pociťovat už i kolem třicítky. Proto je prospěšné si jej doplňovat. Nejlepší formou jsou výživové doplňky s obsahem kolagenových peptidů, získaných ze živočišných zdrojů – používají se vedlejší produkty dobytka nebo ryb.

„Ve středním věku jsou tyto výživové doplňky nepostradatelnou zbraní v prevenci stárnutí kůže, nehtů, kloubů a šlach. Zejména po 40. roce života je vhodné užívání doplňků stravy s obsahem kolagenových peptidů,“ potvrzují slova dermatoložky, MUDr. Jany Molčanové.  V případě, že zvolíte kvalitní produkt, účinky na pokožku, vlasy a nehty či v podobě podpory pohybového aparátu a celkové vitality vás brzy potěší.

A stejně potěší dámu ve vaší blízkosti, pokud jí podarujete doplněk stravy s kolagenem. Protože na Mezinárodní den žen si to zaslouží. Chcete-li kvalitu, sáhněte po Inca Collagen.

Tento prémiový mořský kolagen s obsahem 100% čistých kolagenových peptidů je český produkt, který si za 8 let existence nasbíral více než 250 tisíc spokojených zákazníků. Důvodem jsou jeho účinky – vzniká enzymatickým štěpením kolagenu z mořských ryb na peptidy se zachovanou strukturou, která zaručuje maximální bioaktivitu.

Při užívání Inca Collagen tělo díky specifické struktuře peptidy rozezná a využívá ke stavbě nových molekul kolagenu. Navíc je to čistý kolagen ve formě prášku bez jakýchkoli příměsí a konzervantů. Prášek se snadno rozpouští s vodou, stačí jen vypít. Je třísložkový, obsahuje kolagen I., II. a III.

Postupný dlouhodobý přísun kolagenových peptidů vede k účinkům v podobě:

  • pevnější, elastičtější a krásnější pleti,
  • pevnější pokožky celého těla,
  • silnějších a hustších vlasů, protože kolagen ovlivňuje i zdraví vlasových kořínků,
  • podpory zdravé struktury kloubních chrupavek,
  • zlepšení pohyblivosti kloubů a snížení jejich bolestivosti.

U kolagenu je však důležité dlouhodobé užívání. Účinky se mohou projevit u každého různě, ale většinou po 8 až 12 týdnech. Proto je vhodná kolagenová kúra na tři měsíce, která se může stát skvělým dárkem pro dámu ve vaší blízkosti. V Inca Collagen se navíc cenově vyplatí.

Ať už obdarujete partnerku, mámu, nebo babičku, kolagen je pro všechny a potřebujeme ho všichni. Co lepšího můžete darovat svým milovaným, než radost z bezbolestného pohybu a pohledu do zrcadla?

306

Diskuze k článku