Čarodějnice z DIACELu soutěžily v hodu kostí

V pořadí již 13. slet čarodějnic uspořádalo letos sdružení DIACEL Písek pro děti s diabetem a celiakií. Soutěžní disciplíny pojali organizátoři stylově.

Čarodějnice z DIACELu soutěžily v hodu kostí

“Na letošní čarodějnice jsme zase chtěli udělat změnu, proto jsme se dohodli, že akci uspořádáme v Penzionu Putim. Zúčastnilo se sice méně přátel než v loňském roce, protože ne všem se hodil termín, to ale vůbec neubralo na pohodě,” napsala nám zástupkyně DIACELU, Zdenka Staňková.

V čarodějnických soutěžích tak změřily své síly děti z Písku, Milevska, Chvaletic, Velké Turné a Zátaví. Většina z nich si úplně poprvé vyzkoušela čarodějnický let, hod kostí nebo jízdu v hmoždíři. “Byla to zábava a spousta legrace,” vzpomíná Zdenka Staňková a dodává: “Po vyhlášení výsledků jsme se vydali na společnou procházku po Putimi k soše Švejka, k četnické stanici a hlavně do mini ZOO Putim na zvířátka. Na závěr si všichni pochutnali na buřtech A skvělé na celé akci bylo i počasí. Předpověď naštěstí nevyšla, a tak pršet začalo až při cestě domů.”Zobrazit diskuzi
Diskuze k článku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na