10 senzorů Enlite zdarma

Deset senzorů Enlite nad rámec celkového množství pojišťovnou hrazených senzorů nabízí společnost Medtronic uživatelům svých systémů kontinuální monitorace glukózy (CGM). Podmínkou je používání zařízení CGM v roce 2018 kontinuálně po dobu alespoň 240 dní.

10 senzorů Enlite zdarma

“Ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami České republiky jsme se rozhodli poskytnout zdarma 10 ks senzorů Enlite nad rámec celkového množství plně nebo částečně pojišťovnou hrazených senzorů, a to těm uživatelům systémů CGM společnosti Medtronic, kteří budou kontinuálně používat zařízení CGM v období od 1. ledna 2018 do 31. prosince 2018 po dobu alespoň 240 dní,” uvádí společnost Medtronic.

Stačí vyplnit formulář

Cestne prohlaseni 40Enlite Jakmile uživatelé během kalendářního roku 2018 dosáhnou celkového odběru 40 ks senzorů Enlite, stačí, když vyplní formulář Čestné prohlášení o spotřebě 40 ks senzorů EnliteTM a zašlou jej společnosti Medtronic. Ta si ověří, zda byly splněny podmínky (tj. zda ošetřující lékař vystavil dotyčným pacientům v souladu s indikačními kritérii a podmínkami úhrady příslušné zdravotní pojišťovny během kalendářního roku 2018 lékařské předpisy/ poukazy na 40 ks senzorů Enlite) a následně odešle uživatelům 10 ks senzorů Enlite zdarma.

Cílem akce je umožnit diabetikům používat funkce systému CGM téměř po celý kalendářní rok 2018 a podpořit je v jejich úsilí předcházet komplikacím a dosáhnout co možná nejlepších výsledků léčby. Více informací získáte na asistenční lince společnosti Medtronic 233 059 059.

Diskuze k článku

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Miroslav Skořepa Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Miroslav Skořepa
Host
Miroslav Skořepa

Po pravďe řečeno toto je přesně to co bych ocenil u klasického glukometru _ aby dokázal určit jestli se glikemie bude v následujícím období /např. 20 min./snižovat nebo má tendenci se zvýšit.Jinak si asi tuto, pro diabetiky dobrou věc,bude moci dovolit jen malé procento diabetiků.Uvážím li že se s cukrovkou snoubí ještě více komplikací,které také mají své náklady, je výdaj na senzory astronomický.