10 senzorů Enlite zdarma

Deset senzorů Enlite nad rámec celkového množství pojišťovnou hrazených senzorů nabízí společnost Medtronic uživatelům svých systémů kontinuální monitorace glukózy (CGM). Podmínkou je používání zařízení CGM v roce 2018 kontinuálně po dobu alespoň 240 dní.

10 senzorů Enlite zdarma

“Ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami České republiky jsme se rozhodli poskytnout zdarma 10 ks senzorů Enlite nad rámec celkového množství plně nebo částečně pojišťovnou hrazených senzorů, a to těm uživatelům systémů CGM společnosti Medtronic, kteří budou kontinuálně používat zařízení CGM v období od 1. ledna 2018 do 31. prosince 2018 po dobu alespoň 240 dní,” uvádí společnost Medtronic.

Stačí vyplnit formulář

Cestne prohlaseni 40Enlite Jakmile uživatelé během kalendářního roku 2018 dosáhnou celkového odběru 40 ks senzorů Enlite, stačí, když vyplní formulář Čestné prohlášení o spotřebě 40 ks senzorů EnliteTM a zašlou jej společnosti Medtronic. Ta si ověří, zda byly splněny podmínky (tj. zda ošetřující lékař vystavil dotyčným pacientům v souladu s indikačními kritérii a podmínkami úhrady příslušné zdravotní pojišťovny během kalendářního roku 2018 lékařské předpisy/ poukazy na 40 ks senzorů Enlite) a následně odešle uživatelům 10 ks senzorů Enlite zdarma.

Cílem akce je umožnit diabetikům používat funkce systému CGM téměř po celý kalendářní rok 2018 a podpořit je v jejich úsilí předcházet komplikacím a dosáhnout co možná nejlepších výsledků léčby. Více informací získáte na asistenční lince společnosti Medtronic 233 059 059.

Diskuze k článku

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na