Kalendář akcí

Vyberte si z nabídky akcí pro diabetiky tu pravou. Najdete zde přednášky, workshopy, společenská setkání a další. Víte o akci, která v kalendáři není? Jednoduše ji přidejte a řekněte tak o ní ostatním.

+ Přidat novou akci

Vyberte si typ akce

Edukace 2020: společný seminář pro zdravotníky i pacienty
04. 09. - 04. 09. 2020
Praha 1
konferenční centrum Novotného lávka

Dne 4. září 2020 se bude v konferenčním centru Novotného lávka v Praze konat první ročník semináře Edukace 2020.

Edukace je proces získávání znalostí, dovedností a motivace ke zvládání diabetu. Je to týmový proces, v němž si obě strany předávají cenné zkušenosti.

V úplně novém formátu akce se společně setkají lidé s diabetem, influenceři, lékaři, edukační a diabetologické sestry, psychologové a další lidé, kteří jsou součástí české komunity diabetu.

Aktuální sdělení budou mít vždy času na rozvinutí aktivní diskuze a příspěvky nejen přednášejících, ale zejména účastníků semináře.

Odpoledne se rozdělíme do skupinek na workshopy, které budou zaměřené na předání jednoduchých praktických postupů, které se osvědčily v každodenní praxi.

Diabetologické dny Luhačovice 2020
21. 10. - 24. 10. 2020
Luhačovice
Městský dům kultury Elektra

Letošní již 56. diabetologické dny se měly konat v termínu 1. – 4. dubna. Vzhledem k preventivním krokům vlády proti šíření nemoci COVID-19 se ale v těchto dnech nemohou uskutečnit. “Náhradní termín je předběžně stanoven na 21. – 24. 10. 2020.

+ Přidat novou akci

Po vyplnění formuláře vyčkejte prosím na kontrolu naším administrátorem. Vložení akce vám potvrdíme e-mailem. V případě nejasností se vám ozveme. Děkujeme za tip.